Share This Post

Aktualności / Nieuws / Redakcyjny / Technologia

Nowy Nissan Qashqai z polskimi cenami

Nowy Nissan Qashqai z polskimi cenami

Kolejna, już trzecia generacja Qashqai, która zadebiutuje w Polsce, pojawi się w dwóch odsłonach silnika benzynowego. Zgodnie z pozyskanymi informacjami Diesle nie będą dostępne, natomiast hybryda będzie dostępna w późniejszym terminie.

Silniki benzynowe, jakie pojawią się w nowej odsłonie Nissana to 1.3 DIG-T o mocy 140 KM oraz opcja o mocy 158 KM ze skrzynią manualną lub automatyczną CVT.

Najnowsza wersja Nissana Qashqai posiada większy rozstaw osi, większe, 20-calowe obręcze kół oraz znacznie ostrzejszy wygląd. Nowy design został zaprojektowany w Wielkiej Brytanii, a dokładnie w studiu projektowym zlokalizowanym w Londynie.

Wygląd nowego wydania Nissana jest znacznie bardziej nowoczesny od poprzednich generacji. Sylwetka stała się bardziej stonowana dzięki zastosowaniu większych obręczy kół, które debiutują w tym modelu Nissana.

W związku ze wzrostem rozstawu osi zwiększyły się jego wymiary. Długość auta wzrosła o 35 mm, szerokość o 25 mm, a wysokość o 32 mm. Warto dodać, że potencjalny kupiec będzie miał możliwość wyboru jednego z pięciu poziomów wyposażenia.

Visia

Podstawową wersję o nazwie Visia, można zakupić już od 98 800 zł. W jej wyposażeniu znaleźć można bardzo wiele systemów bezpieczeństwa, takich jak: hamulec awaryjny, czujnik martwego pola, czy czujniki parkowania.

Pozostało funkcje, które posiada ta wersja wyposażenia to m.in.: klimatyzacja, wyświetlacz TFT, elektryczne lusterka, czy reflektory Bi-LED.

Acenta

Wyższa wersja wyposażenia oferowana jest od 116 900 zł. W przeciwieństwie do poprzedniej Acenta posiada dwustrefową klimatyzację, kamerę cofania, a także wycieraczki wyposażone w czujnik deszczu.

N-Connecta

N-Connecta to kolejny poziom wyposażenia, którego ceny zaczynają się od 125 000 zł. Tutaj wyposażenie jest znacznie bogatsze niż w poprzednich poziomach. Wśród wielu funkcji wyróżnić możemy cyfrowe zegary, lusterko wsteczne, które jest automatycznie ściemniane, czy też wbudowaną nawigację.

Istnieje również możliwość spersonalizowania swojego pojazdu poprzez dodanie panoramicznego okna dachowego, dużego 10,8-calowego wyświetlacza lub relingów.

Tekna i Tekna+

Są to najwyższe poziomy wyposażenia, jakie oferuje Nissan. Ceny zaczynają się od 140 900 zł w przypadku niższej wersji lub 153 900 zł dla najbogatszego wyposażenia.

Dodatkowe funkcje, jakie posiada wersja Tekna to bezdotykowe otwieranie bagażnika i światła LED. Eleganckiego wyglądu z pewnością dodaje półskórzana tapicerka w ciemnym lub jasnym kolorze.

Najbogatsza wersja wyposażenia charakteryzuje się bardzo nowoczesnymi zastosowaniami. Pojazd wyposażony w system I-Key jest w stanie zapamiętać ustawienie foteli i lusterek. Dodatkowo dla zwiększenia komfortu jazdy, siedzenia kierowcy oraz pasażera zostały wyposażone w masażery, które posiadają trzy tryby masażu do wyboru.

Share This Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>