Share This Post

Nieuws

NASTĘPNY PRZYSTANEK DLA CYFROWEJ CIĘŻARÓWKI APOLLO TYRES – NURBURGRING

NASTĘPNY PRZYSTANEK DLA CYFROWEJ CIĘŻARÓWKI APOLLO TYRES – NURBURGRING

Apollo Tyres Tor Truck Racing MAN miał w zeszły weekend pełen wrażeń wyścig na torze Slovakia Ring, gdzie Shane Brereton zdobył punkty w obu rundach ETRC DIGITAL RACING CHALLENGE 2020.

Brereton, będąc wciąż przyzwyczajonym do wyścigów na symulatorze, miał wybuchowe starty w obu wyścigach, aczkolwiek spotkał się z wieloma incydentami wyścigowymi, które wpłynęły na uzyskanie dziesiątego miejsca w obu wyścigach.

Kierowca zespołu Apollo Tyres Tor Truck Racing, rozmawiając z FLEET SPEAK, opowiedział o swoich doświadczeniach z ostatniego weekendu i wyczekuje rundy na Nurburgring w niedzielę 28 czerwca.

„Bardzo dobrze się bawiłem w ostatni weekend, w pierwszym wyścigu miałem dobry start, ale dostałem w tył i to mnie zepchnęło za Adama Lacko, ścigaliśmy się ostro, ale kolejny incydent zepchnął nas jeszcze bardziej na tył. Imponująco wystartowaliśmy w drugim wyścigu i zanim doszło do wypadku, który zmusił nas do ponownego startu, musieliśmy walczyć o prowadzenie i nie mogliśmy spełnić pokładanych w nas oczekiwań, jako że po kolejnym zderzeniu z innym kierowcą, znaleźliśmy się z tyłu, jednak było to przyjemne doświadczenie i dobra zabawa.”

„Nurburgring to świetny tor wyścigowy, który uwielbiam, więc możliwość ścigania się ciężarówką Apollo Tyres na torze, z którym mam spore doświadczenie powinna przyczynić się do rozwoju mojej wiedzy na temat wyścigów na symulatorach. To zupełnie co innego niż jazda prawdziwą ciężarówką wyścigową, ale mam nadzieję, że uda się nam osiągnąć poprawę i będziemy rywalizować z doświadczonymi kierowcami na czele toru.”

Ciężarówka Apollo Tyres zadebiutowała w zeszłym roku w Mistrzostwach FIA ETRC na torze Nurburgring i ma szansę na lepsze rezultaty w cyfrowej wersji wyścigowej w ten weekend, jako że lider Mistrzostw, Norbert Kiss, chce zachować swój 100% zwycięski rekord w niedzielę.

Wyścigi zostaną wyświetlone na żywo w niedzielę 28 czerwca, Kwalifikacje rozpoczynają się o godzinie 17.30 czasu środkowoeuropejskiego, a wyścigi cyfrowe będą rozgrywane o godzinie 18.00 i 19.00 czasu środkowoeuropejskiego, pamiętajcie więc o tym i dołączcie do nas na FLEET SPEAK, aby zobaczyć WYŚCIGI KLIKNIJ TUTAJ.

Share This Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>