Share This Post

Nieuws / Uncategorized

Kierowca ciężarówki ścigany po “niechcianym” pocałunku w policzek

Kierowca ciężarówki ścigany po “niechcianym” pocałunku w policzek

Ile kłopotów może sprawić pocałunek w policzek? Wygląda na to, że całkiem sporo.

Policja w Derbyshire rozpoczęła polowanie na kierowcę ciężarówki, który pocałował kobietę w policzek, by okazać swoją wdzięczność za pomoc.

Po tym jak samochód ciężarowy utknął pod mostem w miasteczku Matlock w Derbyshire, 70-letnia kobieta pomogła kierować ruchem ulicznym. Mężczyzna podziękował jej buziakiem – ale “kobieta nie [prosiła] mężczyznę, aby pocałował ją w policzek”, według informacji zebranych przez zespół mediów społecznościowych policji Derbyshire na Twitterze.

Kierowca jest obecnie oskarżony o napaść na tle seksualnym.

Policja powiedziała: “Chcemy porozmawiać z każdym, kto był w tym czasie w okolicy i być może będzie w stanie pomóc nam w dochodzeniu dotyczącym tego zdarzenia. Szczególnie dotyczy to wszystkich kierowców, którzy byli w tym czasie w okolicy i mogli uchwycić ciężarówkę na wideorejestratorze”.

Historia ta spotkała się z krytyką i niedowierzaniem w mediach społecznościowych. “Szybko, aresztujcie większość Europy kontynentalnej”, napisał jeden z użytkowników Twittera w odpowiedzi na tweet policji w Derbyshire.

Inni nazwali to “śmiesznym marnotrawstwem środków” i zasugerowali, by zastanowić się nad “stresem”, jaki może to stanowić dla oskarżonego kierowcy ciężarówki.

W miarę jak sprzeciw stawał się coraz głośniejszy, policja usunęła swój tweet i informację prasową o incydencie z ich strony internetowej.

Po wycofaniu odwołania, policja w Derbyshire oświadczyła, że obawy związane z zakażeniem Covid-19 “zwiększyły niepokój kobiety”, lecz nie były powodem do złożenia skargi.

Władze dodały również, że ich “obowiązkiem jest zbadanie zaistniałych okoliczności”.

Nie wiadomo, czy zarzuty wobec mężczyzny będą rozpatrywane.

Jakie jest twoje zdanie na ten temat? Zdaje się, że komentatorzy wyciągnęli własne wnioski, nie widząc tego zdarzenia z własnej perspektywy.

To debata, która powinna być gdzieś poprowadzona…

Share This Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>