Share This Post

Nieuws / Uncategorized

Mały gest istotny dla pewnego kierowcy ciężarówki

Mały gest istotny dla pewnego kierowcy ciężarówki

W ciągu ostatnich kilku tygodni kilkakrotnie wspominaliśmy, jak niedoceniani są kierowcy ciężarówek, którzy nadal pracują w czasie kryzysu związanego z koronawirusem. Rozpoczęliśmy nawet naszą kampanię #LoveLogistics, która ma na celu zaradzenie temu problemowi.

Ale nie wszyscy zdają sobie sprawę z dobrej roboty, jaką wykonują “bohaterowie autostrady”.

Kierowca ciężarówki David Crossley jechał brytyjską autostradą M180, gdy zauważył starszą kobietę klaszczącą z mostu. Może to był tylko mały gest, ale stwierdził, że “było warto”.

Zdeterminowany, aby odpowiedzieć na podziękowanie, David zamieścił wiadomość na lokalnej stronie na Facebooku w nadziei, że ktoś znał tą panią.

Ku swojemu zaskoczeniu, otrzymał następującą wiadomość: „To moja babcia Eva Bowers, ma 91 lat. Mieszka tuż przy drodze od mostu i lubi machać, jako że nie widzi swoich przyjaciół ani rodziny często.”

Po wymianie szczegółów, David zorganizował dostawę kwiatów do domu Evy.

Następnie udało im się spotkać w lokalnej stacji radiowej, gdzie mieli okazję w końcu ze sobą porozmawiać.

Eva wyjaśniła, dlaczego klaskała do kierowców ciężarówek, mówiąc: „Zaczerpnę świeżego powietrza i daję komuś radość podczas przechodzenia obok”. Oni trąbią, machają, co czyni mój dzień lepszym.”

David, który od tygodni nie był w domu, aby zobaczyć się z rodziną z powodu kryzysu, powiedział Evie, dlaczego był tak poruszony tym gestem: „Widziałem cię tam na górze, a ja jestem bardzo blisko mojej babci. Od dłuższego czasu nie było mnie w domu, nie mogę narażać na ryzyko wszystkiego, przez to co się teraz dzieje.”

„Widziałem cię tam na górze i czułem, że to, co robię, jest warte zachodu.”

Są też inne przykłady publicznego okazywania kierowcom ciężarówek swojego uznania. Oby tak pozostało. Z naszą kampanią #LoveLogisitcs, chcemy okazać szacunek i wsparcie pracownikom, na które zasługują, nie tylko w tych trudnych czasach, lecz zawsze.  

 

Share This Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>