Share This Post

Redakcyjny / Uncategorized

Nie oglądasz ciężarówkowych YouTuberów? Oto powody, dla których powinieneś

Nie oglądasz ciężarówkowych YouTuberów? Oto powody, dla których powinieneś

Wszyscy znają serwis YouTube. Być może używasz go do oglądania najnowszych teledysków lub zwyczajnie spędzasz tam czas, przechodząc od jednego śmiesznego klipu do kolejnego.

Ale, czy kiedykolwiek myślałeś o oglądaniu YouTuberów zajmujących się transportem?

Pewnie założyłeś, że tylko młodzi ludzie oglądają filmiki YouTuberów. Jednak jesteś w błędzie. Jest wiele ciekawych ciężarówkowych YouTuberów, których można tam znaleźć – to tylko kwestia gdzie należy ich szukać.

Na tym blogu przedstawimy kilka najlepszych osób, które można znaleźć na YouTubie. Najpierw jednak przyjrzyjmy się powodom, dla których platforma jest obowiązkowym celem dla kierowców ciężarówek (zwłaszcza początkujących). 

Bądź poinformowany/a

Jeśli masz pilne pytanie, na które musisz znaleźć odpowiedź, czasem ciężko jest znaleźć kogoś, do kogo możesz się zwrócić. Być może nie będziesz chciał zapytać swojego pracodawcy, na przykład jeśli jest to sprawa związana z Twoimi prawami w pracy.

YouTuberzy często dostarczają mnóstwo wiedzy i doświadczeń, z których można skorzystać – zachowując przy tym względną anonimowość.

Ciesz się dobrą zabawą

To nie jest poważna rozmowa. W zasadzie to daleko od niej. YouTuberzy są znani z zabawnych anegdot i wesołych treści. Jako pracownik tej samej branży, jesteś ich główną publicznością.

Dzięki słuchaniu, jak inni kierowcy ciężarówek opowiadają swoje historie, możesz poczuć się częścią społeczności – co jest niezwykle ważne, gdy przez większość czasu pracujesz sam.

Bądź współtwórcą

Dlaczego nie dołożyć własnego wkładu historiami z trasy? Z czasem zdobędziesz również wiedzę, którą inni kierowcy ciężarówek mogą potrzebować lub chcieć usłyszeć.

Wspieranie, a nie tylko oglądanie kontentu, może okazać się bardzo satysfakcjonujące. Sprawdź, aby się przekonać samemu, gdy poczujesz się wystarczająco pewnie.

Trzech YouTuberów wartych sprawdzenia

1 Stavros

Stavros jest jednym z najbardziej entuzjastycznych kierowców ciężarówki, jakiego można spotkać. Jego treści obejmują dogłębne recenzje pojazdów, festiwale i relacje z imprez, a także filmy dokumentujące jego życie. Po obejrzeniu jednego z filmików nie będziesz mógł przestać go oglądać.

2 Luke C

Jeśli jesteś kierowcą ciężarówki w Wielkiej Brytanii, Luke C jest niezastąpiony. Luke zna brytyjskie drogi jak własną kieszeń, o czym wkrótce się dowiesz. Mówi często o miejscach, które kierowcy ciężarówek mijają na swojej trasie. Ale jego kanał to o wiele więcej. Sprawdźcie to sami!

3 Trucker Jay

Opisany przez samego siebie jako “Początkujący ciężarówkarz”, Trucker Jay pokazuje nowe i ciekawe ciężarówki w branży transportowej od wewnątrz. Filmiki Jaya pokazują wykonywanie przez niego manewrów, opowiadanie o jego pracy i o wszystkim co jest z tym związane.

Nie zwlekaj i odkrywaj ciężarówkowy YouTube już dziś! 

Share This Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>