Share This Post

Nieuws

Zamykanie restauracji i punktów postojowych dla ciężarówek

Zamykanie restauracji i punktów postojowych dla ciężarówek

Globalna pandemia czy nie, wszyscy muszą jeść. Co się więc stanie, gdy restauracje i postoje samochodów ciężarowych, na których polegamy, zostaną nagle zamknięte na noc?

Epidemia koronaawirusa zmusiła punkty gastronomiczne do zamknięcia i utrudniła tym samym kierowcom samochodów ciężarowych codzienne zdobywanie żywności.

McDonalds, pioner fast foodów, twierdzi, że ma na to rozwiązanie. W niektórych punktach w Stanach Zjednoczonych, sieć pozwala kierowcom na składanie zamówień i płacenie za pomocą telefonu komórkowego z wyznaczonymi miejscami odbioru jedzenia..

Ponieważ możliwości gastronomiczne kierowców ciężarówek nadal się kurczą, a znalezienie żywności do zjedzenia w ciężarówce staje się coraz trudniejsze, kierowcy ciężarówek mają nadzieję, że więcej restauracji pójdzie w ślady sieciówki i będzie w stanie zapewnić szybki posiłek, odpowiedni do zjedzenia za kierownicą dużego pojazdu. 

Share This Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>