Share This Post

Technologia

5 aplikacji dla kierowców ciężarówek, których potrzebujesz w 2020 r.

5 aplikacji dla kierowców ciężarówek, których potrzebujesz w 2020 r.

Bardziej spostrzegawcza część czytelników zauważy, że nie pierwszy raz proponujemy obowiązkowe aplikacje dla kierowców ciężarówek. Technologia nie czeka jednak na nikogo, więc chcieliśmy dać Ci zaktualizowaną listę aplikacji wspierających kierowców pojazdów ciężarowych, aby uczynić życie na drodze trochę łatwiejszym.

Następnym razem, gdy będziesz szukał najszybszej trasy, upewnij się, że masz w telefonie przynajmniej jedną z poniższych aplikacji dla kierowców ciężarówek.

Najlepsze aplikacje, aby dostać się z punktu A do punktu B

Truck Parking Europe

Wszyscy wiemy, jak frustrujące może być znalezienie miejsca na postój dla ciężarówek po długim dniu spędzonym w drodze z racji tego, że wszystkie miejsca są zajęte. Na szczęście, mamy na to aplikację. Truck Parking Europe pozwala kierowcom na zarezerwowanie miejsca z wyprzedzeniem, wybranie miejsca w oparciu o preferencje i zapoznanie się z opinią innych kierowców. Aplikacja ta daje dostęp do ponad 34 000 postojów dla ciężarówek w całej Europie, a wyszukiwanie można filtrować na podstawie wielkości, bezpieczeństwa, komfortu i udogodnień.

Bans for Trucks

Każdy kierowca ciężarówki wie, jak zaplanować trasę omijającą zakazy drogowe lub ograniczenia dla pojazdów ciężarowych. Ale po co robić to wszystko samemu, skoro można mieć aplikację, która zrobi to za Ciebie? Bans for Trucks wyszukuje wszystkie tymczasowe i stałe zakazy ruchu pojazdów ciężarowych na Twojej trasie i aktualnie obejmuje 40 krajów w całej Europie. Łatwa w użyciu i pełna szczegółowych informacji, z pewnością będziesz się zastanawiał, jak kiedyś sobie z tym poradziłeś sam.

Najlepsze aplikacje do szybszego wykonania pracy

Clearscan

Aplikacja Clearscan pozwala na natychmiastowe skanowanie dokumentów, paragonów lub listy obecności i natychmiastowe udostępnianie ich klientom, współpracownikom i menedżerom. Przekazywanie kopii jest proste – podobnie jak zapisywanie tego, co wysłałeś i dostęp do dokumentów gdziekolwiek jesteś. Zeskanowane obrazy są wyraźne, jasne i łatwe do odczytania. Warto mieć je pod ręką.

Fleetsafer

Jeśli za kierownicą łatwo się rozpraszasz, aplikacja Fleetsafer jest dla Ciebie. Korzystając z technologii GPS, wie, kiedy jedziesz i powstrzymuje wszystkie połączenia, wiadomości i e-maile. Opisywana jako najlepsze narzędzie zarządzania bezpieczeństwem, jest zaprojektowana tak, aby pozwolić Ci skupić się na drodze i trzymać się polityki firmy w zakresie urządzeń mobilnych.

Najlepsze aplikacje typu „wszystko w jednym”

Trucker

Łącząc wiele różnych funkcji, Trucker jest świetny, aby zminimalizować liczbę aplikacji, które masz w swoim telefonie. Zaplanuj, gdzie zaparkujesz, sprawdź, co jest w ofercie na następnej stacji benzynowej, zobacz aktualizacje informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, otrzymuj powiadomienia o złej pogodzie i oceniaj własne doświadczenia..

Intruck

Stosunkowo nowa na rynku aplikacji dla ciężarówek, Intruck zyskuje coraz większą popularność. Nowa aplikacja, która oferuje kierowcom ciężarówek wszystko, czego potrzebują w jednym podręcznym miejscu, pozwala na przeprowadzanie codziennych kontroli, znajdowanie, rezerwowanie i płacenie za miejsca parkingowe na trasie, a także sprawdzanie dostępności miejsc parkingowych dla ciężarówek, zanim tam dotrzesz.

Chcesz przeczytać więcej przydatnych wskazówek i wiadomości o ciężarówkach? Sprawdź kanał informacyjny na temat transportu Fleet Speak.

Share This Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>