Share This Post

Aktualności

Kierowca ciężarówki zabawnie skomentował nerwowego kierowcę

Kierowca ciężarówki zabawnie skomentował nerwowego kierowcę

Kierowca ciężarówki w Nowym Jorku filmował kierowcę, który wielokrotnie zatrzymywał swój silnik i komentował zabawnie jego postępy (lub ich brak!).

Wszyscy to przeszliśmy. Utknęliśmy za kierowcą, który albo jest nowy na drogach, albo po prostu ma naprawdę zły dzień. Zamiast się niecierpliwić, gdy kierowca przed nim zmaga się z biegami czy sprzęgłem, ten ciężarówkarz odstawia nerwy na bok i postanawia cieszyć się widowiskiem.

Obserwując wysiłek kierowcy przed nim, kierowca ciężarówki wygłasza również komentarz: “Pewnie nie powinienem tego robić, ale usiądźmy i zobaczmy, co się stanie.”

Żartując sobie z tego, że kierowca z trudem obsługuje biegi samochodu i kilkakrotnie zatrzymuje silnik, kierowca ciężarówki namawia kierowcę do jazdy. Jego słowa zachęty brzmią: “Daj jej jeszcze raz spróbować”. Oraz: “Dawaj, możesz to zrobić. Wierzę w ciebie.”

Po kilku nieudanych próbach, samochodowi z przodu udaje się odjechać, a kierowca ciężarówki jest zachwycony. Obejrzyj video i sam to zobacz!

Share This Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>