Share This Post

Aktualności

Kierowcy ciężarówek oskarżeni o publiczne uprawianie seksu. Brytyjczycy w szczególności…

Kierowcy ciężarówek oskarżeni o publiczne uprawianie seksu. Brytyjczycy w szczególności…

Brexit jest często omawiany w prasie, ale kto spodziewał się, że publiczne uprawianie seksu stanie się częścią rozmowy?

Cóż, według jednego z ministrów rozmawiającego z Sunday Times tak właśnie jest. Minister powiedział, że kierowcy ciężarówek klasy robotniczej, którzy utknęli w korkach związanych z Brexitem, mogą zajmować się doggingiem (obserwowaniem ludzi uprawiających seks publicznie), aby jakoś zapobiec nudzie. 

Minister powiedział, że zachowanie kierowców samochodów ciężarowych było tematem rozmów na spotkaniach dotyczących Brexitu bez umowy. Wygląda na to, że rząd podejrzewa, że kierowcy mogą wchodzić na seks strony, gdy stoją w korkach na trasie do Dover.

“Oprócz tego wszędzie można znaleźć miejsca do doggingu,” oświadczył minister.

W artykule zasugerowano również: “Ministrowie uważają, że kwestia ta jest bardziej prawdopodobna w przypadku brytyjskich kierowców ciężarówek.”

Jak można się było spodziewać, branża wyraziła sprzeciw wobec tych roszczeń.

Duncan Buchanan, dyrektor ds. polityki w Stowarzyszeniu Transportu Drogowego, walczył, mówiąc: “Zakłada on, że kierowcy ciężarówek będą zabierać swoje ciężarówki i ich ładunki i iść oglądać porno. To po prostu niedorzeczne. To się nie dzieje.

“Myślę, że to chyba jedna z najbardziej absurdalnych historii, jakie słyszałem. Jest tak absurdalna, że ludzie mogą się śmiać, ale, naprawdę, to nie jest śmieszne.”

 

Share This Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>