Share This Post

Aktualności

Seksowne tablice rejestracyjne

Seksowne tablice rejestracyjne

Przez pewne nowe numery rejestracyjne, niektórym użytkownikom dróg zrobiło się gorąco.

Pikantna tablica rejestracyjna BJ69 została wydana w Wielkiej Brytanii we wrześniu 2019 roku, ale przez niektórych kierowców została szybko uznana za niestosowną.

Pomimo skarg, DVLA poinformowało, że nie usunie nowej tablicy rejestracyjnej z obiegu. Tablica rejestracyjna może pojawić się na nowych pojazdach wyprodukowanych od teraz do marca przyszłego roku.

Istnieje kilka przykładów tablic rejestracyjnych, które przez lata zawierały niestosowne wiadomości, ale tylko kilka z nich zostało uznanych za zbyt niegrzeczne lub niedopuszczalne. Tablice, które zostały zakazane, to BE19 i DO19 POO. A także tablice rejestracyjne kończące się na SEX, BUM, ASS nie mogą być stosowane w pojazdach.

Inne niegrzeczne tablice rejestracyjne mogą być warte dużo pieniędzy. ORG4SM jest wart 15 000 funtów, PEN I55S – 7 990 funtów, a SHA66R – 4 490 funtów.

Jaka jest najlepsza tablica rejestracyjna, jaką widziałeś?

 

Share This Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>