Share This Post

Redakcyjny

Kobiety kierujące ciężarówkami – na drodze i w aplikacji

Kobiety kierujące ciężarówkami – na drodze i w aplikacji

Był czas, kiedy bardzo niezwykłym widokiem była kobieta za kierownicą ciężarówki. Dziś za kierownicami wielkich pojazdów siedzi więcej kobiet. Przeglądnij media społecznościowe i możesz zdać sobie sprawę, że jest więcej kobiet-kierowców ciężarówek, niż Ci się wydawało.

Kobiety kierujące ciężarówkami pojawiają się w mediach społecznościowych, aby pokazać widzom, jak wygląda ich życie w drodze. Chociaż widzowie mogli początkowo zostać przyciągnięci przez fenomen nowości, wciąż pozostają w pobliżu, aby usłyszeć solidne rady i być częścią społeczności, którą oferują te kobiety.

Brittney Richardson

Brittney Richardson jest obecnie jedną z najlepszych celebrytek w mediach społecznościowych. Filmy Richardson dają widzom spojrzenie na niektóre codzienne wyzwania, przed którymi stoi ona i wielu innych kierowców ciężarówek na drodze – od sytuacji pogodowych i problemów mechanicznych po zatrzymanie ruchu i gotowanie na drodze. Kierowcy w Stanach Zjednoczonych mogą ją zauważyć, jak jeździ swoim charakterystycznym jasnoróżowym Volvo.

Śledź Brittney na Facebook, Twitter i Instagram (@BrittneyInPink).

Pinkie Dabney

Pinkie Dabney prowadzi kanał na YouTube Keeping it 100 Experiences, przekazuje widzom przydatne wskazówki dotyczące transportu, wiadomości motywacyjne i porady dotyczące kondycji. Przyłącz się, aby usłyszeć, jak mówi o tak różnorodnych tematach, jak frustracja seksualna, której doświadcza jako kobieta kierowca ciężarówki, po ćwiczeniach na postojach.

Sprawdź jej filmiki teraz.

Nic and Carla

Kanał YouTube tej pary małżonków zabiera widzów w podróż z nimi za kierownicą ciężaróki. Filmy Nica i Carli mają na celu dać wgląd w ich życie za pomocą filmów od Najgorsza noc dla początkującego kierowcy do Powszechne błędny nowych kierowców.

Ich strona internetowa mówi nam, abyśmy „koncentrowali się na tym, co sprawia, że jesteś szczęśliwy i jak najlepiej wykorzystać każdą sytuację, w której się znajdujesz”. Zobacz, co robią na YouTube i Facebook.

Angelica Larsson

Angelica Larsson jest względnie nowicjuszką na YouTube (przesyła filmy dopiero od sierpnia tego roku), ale już przyciągnęła wielu subskrybentów. Nazwana „Najpiękniejszym kierowcą ciężarówki na świecie”, Angelica bardziej wolałaby być znana ze swoich umiejętności prowadzenia samochodu niż z wyglądu. 

Nie ma jeszcze wielu filmów online, ale możesz śledzić ją pierwszego dnia za kierownicą lub zobaczyć, jak codziennie przeprowadza kontrolę ciężarówki. Wkrótce na pewno doda masę kolejnych filmów…

Sprawdź kanał Angelici na YouTube.

Share This Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>