Share This Post

Redakcyjny

6 strasznych opowieści o transporcie samochodowym

6 strasznych opowieści o transporcie samochodowym

Wszyscy kierowcy ciężarówek mają kilka opowieści do opowiedzenia. Niektóre z tych opowieści są straszniejsze niż reszta.

Chcesz dostać się do Spooksville? Ja też nie, ale jest Halloween, więc do diabła z tym…

Od duchów i upiorów, po umysły bawiące się z tobą sztuczkami, oto kilka klasycznych, strasznych opowieści o ciężarówkach, które mogą (ale nie muszą) przyprawić cię o ciarki.

1 Wiszący mężczyzna

Po powrocie do domu kierowca zobaczył mężczyznę zwisającego z drzewa przy drodze o 3.40 nad ranem. Kiedy wrócił, by sprawdzić, mężczyzna zniknął.

2 UFO

Jeden kierowca ciężarówki doniósł, że widział coś, co wyglądało jak dwupokładowe UFO z rzędami świateł i prostokątnymi oknami. Nie wydawało żadnego dźwięku i nie migotało, po prostu podążało za ciężarówką, a potem zniknęło.

3 Ciarki

Kierowca ciężarówki – kobieta, zatrzymała się na przystanku dla ciężarówek w USA, ponieważ chciała skorzystać z toalety. Coś kazało jej nie wysiadać z taksówki, więc kontynuowała jazdę. Dopiero później usłyszała w wiadomościach, że kobieta zaginęła na tym samym przystanku kilka dni wcześniej i jeszcze jej nie znaleziono.

4 Dziwne pudełko kartonowe

Kolejna opowieść opowiada o kierowcy, który zobaczył duże kartonowe pudełko zjeżdżające ze wzgórza w kierunku jego ciężarówki. Zatrzymało się bezpośrednio na jego drodze, kierowca zamierzał przejechać obok pudełka. Coś zmusiło go do skrętu, aby tego uniknąć, a kiedy spojrzał w lusterko wsteczne, zobaczył, jak dwoje dzieci wyłania się z pudełka i biegnie drogą.

5 Obecność 

Jeden kierowca ciężarówki, który zatrzymał się w nieoświetlonym, pustym miejscu, obudził się i zobaczył, jak drzwi pasażera otwierają się lekko i zapala się lampka kabiny. Nikt nie wszedł i nic się nie wydarzyło – poza tym, że kierowca nie spał zbyt długo. Rano zdał sobie sprawę, że zatrzymał się przy cmentarzu.

6 Szczekający pies

I wtedy pojawił się kierowca ciężarówki, który obudził się ze snu na dźwięk szczekającego psa. Nie milknął, a nawet stawał się coraz głośniejszy, dopóki nie znalazł się tuż przed ciężarówką. Ale kiedy kierowca wyjrzał przez okno zamiast psa, zobaczył mężczyznę o szalonych oczach szczekającego na niego. 

Zmyślone historyjki czy prawdziwe opowieści? Może ty masz jakieś upiorne historie w trakcie jazdy, którymi chciałbyś się podzielić?

Share This Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>