Share This Post

Nieuws / Uncategorized

Film uznania dla kierowców ciężarówek Josha Praya

Film uznania dla kierowców ciężarówek Josha Praya

Jeśli nigdy nie słyszałeś o komiku Joshu Prayu, najwyższy czas, żebyś go poznał. Jego film uznania dla kierowców ciężarówki jest niezwykle przyjemny do oglądania. Jest również dość zabawny i omawia wszystkie główne problemy.

Najgorsze harmonogramy na ziemi

Pray mówi, że denerwuje się, gdy codziennie odbiera swoje dziecko ze szkoły sześć minut drogi od domu. Nie ma mowy, żeby mógł dostarczyć mięso i meble po całym kraju.

Skomplikowane życie uczuciowe

Spędzanie tak dużej ilości czasu z dala od partnera z komunikowaniem się jedynie przez Facebooka: “To ciężkie życie.”

Pogoda nie jest wymówką

Pray wyjaśnia każdemu, kto nie rozumie logistyki, że „rzeczy nie pojawiają się po prostu z powietrza”. Kierowca ciężarówki prawdopodobnie przejechał przez burzę/powódź/huragan, aby ci to dostarczyć.

Gdyby kierowcy ciężarówek ciągle strajkowali…

Gdyby kierowcy ciężarówek zdecydowali się na strajk (a mają wiele powodów) nic nie byłoby tam, gdzie powinno i wszyscy mieliby kłopoty.

Kierowcy ciężarówek są mądrzy

Siedzisz w ciasnej przestrzeni i słuchasz radia, polityki, sportu, nauki, rozrywki? „Nie ma nic, czego kierowca ciężarówki nie wie”.

Sprawdź to wideo. To tylko nieco ponad cztery minuty, ale jest w nim sporo treści!

Share This Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>