Share This Post

Aktualności

Ciężarówka Renault F1 rozbiła się w drodze na Grand Prix Węgier

Ciężarówka Renault F1 rozbiła się w drodze na Grand Prix Węgier

Renault nie miał najlepszego startu w Grand Prix Węgier, ponieważ jedna z ciężarówek zespołu wypadła z drogi na Węgrzech.

Ciężarówka była w drodze do Budapesztu na kolejną rundę wyścigów w mistrzostwach Formuły 1. Pojazd zjechał z autostrady w pobliżu Gyor – w zdarzeniu nie uczestniczyły żadne inne pojazdy, a kierowca uniknął poważnych obrażeń.

Zespół Renault F1 nie podał żadnych szczegółów na temat zawartości ciężarówki, która była jedną z wielu używanych w europejskich wyścigach. Ciężarówki te przewożą wszystko, od narzędzi i przewodów po silniki i samochody wyścigowe.

Nawet przed katastrofą szczęście nie sprzyjało Renault. Po bardzo słabym weekendzie w Hockenheim, w którym nie udało mu się zdobyć żadnych punktów i spadku na szóste miejsce, ostatnią rzeczą, której potrzebowali, była utrata ciężarówki zespołowej.

Share This Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>