Share This Post

Redakcyjny

4 jeżdżących ciężarówkami YouTuberów, których warto oglądać

4 jeżdżących ciężarówkami YouTuberów, których warto oglądać

Na YouTube można znaleźć praktycznie wszystko. Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy można spuścić kawałek pizzy w toalecie? Możesz to zobaczyć na YouTube. Uwielbiasz oglądać wyciskanie pryszczy? Znajdziesz również taki film na YouTube. A może chcesz wiedzieć, co się stanie, jeśli poliżesz kaktusa. Tak, wiesz gdzie szukać.

Istnieje ponad 22 miliony kanałów na YouTube, z których korzysta ponad miliard użytkowników YouTube. Jednak przy tak dużym wyborze trudno zdecydować, od czego zacząć.

Jako kierowca ciężarówki, być może będziesz chciał zacząć od kolegi po fachu albo trzech. Coraz więcej kierowców ciężarówek rejestruje się na platformie, aby dokumentować swoje podróże i dzielić się codziennymi sytuacjami na drodze.

W czasach, gdy niedobór kierowców jest tak poważnym problemem, czy YouTube może zapewnić bardzo potrzebne połączenie z szerszą publicznością i skierować większą uwagę na kierowców?

Oto kilku jeżdżących ciężarówkami YouTuberów, których warto oglądać w 2019.

Luke C in a HGV

Mając ponad 30 000 subskrybentów, Luke radzi sobie całkiem nieźle. Woli udostępniać dłuższe filmy, w których zabiera widzów na przejażdżkę. Od rundy miejskich rozładunków po szukanie jego ciężarówki przez wojsko, Luke oferuje przydatne wskazówki na temat jazdy i różnych lokacji w Wielkiej Brytanii, gdzie nagrywa.

Sprawdź kanał Luke’a na YouTube channel i sprawdź sam.

William de Zeeuw

William jest kierowcą ciężarówki, który jeździ z Holandii do Norwegii i wraca prawie co tydzień. Jego kanał YouTube ma na celu dać widzom perspektywę życia w drodze i wyjaśnić niektóre zawiłości branży.

Sprawdź, co William ma do powiedzenia na jego kanale na YouTube.

Nic and Carla

Nic i Carla wyróżniają się w transporcie samochodowym z wielu powodów – rasy, płci, seksualności i związku. Ta dziwna para kierowców ciężarówek jest małżeństwem i stworzyła popularny kanał na YouTube o swoim życiu w drodze. Mają ponad 25 000 subskrybentów i rozmawiają o zagrożeniach związanych z życiem kobiet w transporcie drogowym.

Przejdź do kanału Nic & Carla na YouTube i wyrusz z nimi w trasę.

Trucker J in the UK

Mówi o sobie, że jest „początkującym kierowcą” i oferuje porady innym nowym i potrzebującym kierowcom – pokazując im, czego mogą oczekiwać od branży. Wyjaśnia, że jego kanał nie powinien być poradnikiem, ale pokazuje, jak on sam radzi sobie z różnymi rzeczami. Ma już ponad 30 000 subskrybentów, więc musi robić coś dobrze.

Zobacz sam, co znajdziesz na kanale Trucker Jay na YouTube.

A może sam prowadzisz kanał na YouTube związany z ciężarówkami? Daj nam znać…

Share This Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>