Share This Post

Technologia

Nowe technologie dla ciężarówek to prawdziwe wyzwanie

Nowe technologie dla ciężarówek to prawdziwe wyzwanie

Na ustach wszystkich pojawia się jedno pytanie – od właściciela-operatora do dużych flot. Jak najlepiej wybrać i zastosować nową technologię?

Podczas majowego wydarzenia FreightWaves’ Transparency19, eksperci branżowi zastanawiali się, jak trendy technologiczne wpływają na branżę transportową.

Mario Pawlowski, prezes iTrucker.com, uważa: “Jeśli kierowcy i właściciele małych flot nie dostosują się, nie będą mieli dostępu do biznesu.”

Od implikacji bezprzewodowej technologii 5G do ekologicznego transportu samochodowego, wszystkie nowe technologie stanowią poważne wyzwanie dla firm przewozowych wszystkich rozmiarów.

Na przykład sieci 5G mogą nie przynieść bezpośrednich korzyści branży, ale dodatkowa przepustowość może doprowadzić do większych przełomów w technologii. Mam na myśli przełom, który sprawi, że ktoś będzie siedział w pokoju prowadząc ciężarówkę joystickiem.

Share This Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>