Share This Post

Środowisko / Technologia

Czy Convoy ma odpowiedź na wszystko?

Czy Convoy ma odpowiedź na wszystko?

Przewozy ciężarowe to lukratywny przemysł i jest mnóstwo startupów chętnych do wejścia w niego. Convoy to tylko jeden z nich. Ten startup, pomysł dwóch byłych pracowników Amazon, wykorzystuje technologię do łączenia kierowców ciężarówek z firmami, które chcą przewieźć ładunki.

Mówiąc o aplikacji transportowej, CEO Convoy, Dan Lewis, stwierdził: „To, co robimy jest inne, dzięki temu, że wszyscy kierowcy ciężarówek i małe firmy transportowe, które pracują z Convoy, używają aplikacji Convoy na swoim telefonie.”

Kontynuował: „Dzięki temu wiemy, gdzie są i możemy dopasować ładunek do tego, jakie mają możliwości.”

Convoy wykorzystuje oprogramowanie, aby dopasować kierowców i spedytorów, a aplikacja ma ponad 100,000 ciężarówek i kierowców w swojej sieci.

Coś innego, co odróżnia Convoy, to jego zobowiązanie do przejrzystości. Spedytorzy otrzymują pełną przejrzystość i wszystkie dane, których potrzebują, aby zobaczyć, co się dzieje, gdy ciężarówki dotrą do swoich celów. Pomaga im to podejmować bardziej świadome decyzje i mieć więcej pozytywnych doświadczeń podczas pracy z tymi ciężarówkami.

Lewis uważa również, że Convoy mógłby pomóc złagodzić brak kierowców: „Musimy sprawić, aby branża stała się bardziej dostępna i bardziej pożądana, aby ludzie chcieli w niej pracować.”

„Jak ułatwić kierowcom ciężarówek prowadzenie małej firmy? Dajesz im technologię, która pomaga im w znalezieniu pracy,” mówił dalej.

“Jak ułatwić im otrzymywanie pieniędzy na czas? Dajesz im technologię, która sprawia, że mogą to monitorować, kiedy stoją na magazynie i otrzymują pieniądze.”

Może mieć rację. Ale czy Convoy ma odpowiedź na wszystko?

Share This Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>