Share This Post

Uncategorized

Pokręcone wycieki z frachtów

Pokręcone wycieki z frachtów

Jak każdy kierowca ciężarówki wie, dobrze jest trzymać swój ładunek w przyczepie. Wycieki z frachtów może nie zdarzają się regularnie, ale kiedy natąpią to fracht, który trafia na drogę, może być dość dziwny. Oto niektóre z najdziwniejszych wycieków z ciężarówek, które miały miejsce…

13.7 miliona pszczół

Autostrada w Seattle musiała zostać zamknięta w 2015 r., kiedy ponad 400 uli wysypało się z ciężarówki na drogę. Prace porządkowe trwały dwa dni i polegały nie tylko na zbieraniu pszczół, które roiły się nad miejscem wypadku, ale także na oczyszczaniu rozlanego miodu.

3.4 tony oślizgłych węgorzy

Powszechnie uważane za najbardziej odrażające stwory w oceanie, 3,4 tony śluzic zostało rozlanych na drogę i pobliskie pojazdy w Oregonie w zeszłym roku. Nigdy nie dotarły do miejsca przeznaczenia w Korei, gdzie węgorze są uważane za przysmak, a także konieczne było wezwanie małego buldożera, aby oczyścić śluzowaty bałagan.

2 miliony Euro

Przejeżdżający kierowcy nie mogli uwierzyć w swoje szczęście, kiedy ciężarówka w Foggii, południowych Włoszech, przewróciła się w 2010 r., rozsypując swój ładunek o wartości 2 milionów euro. Monety o nominałach 1 € i 2 € pokrywały drogę i uważa się, że szybko działający kierowcy zebrali około 10 000 €, zanim przyjechała policja.

1 tona kokainy

Tona kokainy narkotykowej klasy A trafiła na drogę w Bogocie w Kolumbii, kiedy ciężarówka gangsterów została wywrócona, i. Narkotyk był ukryty w ścianach i dachu ciężarówki.

600 makrel

Pewien pechowy kierowca nie zauważył, kiedy 600 makreli wylało się z jego ciężarówki na ulicę w Belfaście, w Irlandii Północnej. Kiedy miejscowi zaczęli zbierać makrele, Rada Miejska Belfastu wydała oświadczenie, w którym nie polecała spożywania zebranych ryb.

1 kaszalot

Rozkładający się kaszalot był przewożony na tyle ciężarówki przez Tainan w Tajwanie, kiedy eksplodował, opryskując samochody i pieszych krwią i wnętrznościami. Wieloryb był transportowany do ośrodka badawczego, gdy nagromadzenie gazu spowodowało pęknięcie.

Znacie jeszcze jakieś dobre historie?

Share This Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>